محصولات
  • عضو ما باشید
در لامپ هاي كم مصرف بخارات جيوه ريخته مي شود و بوسيله برق تحريك شده و بخار جيوه توليد نور ماوراي بنفش مي كند، البته بايد توجه داشت كه داخل لامپ هاي كم مصرف يك لايه فلورنست سفيد رنگ وجود دارد كه رشته ماوراي بنفش با برخورد به اين لايه توليد نور مرئي مي كند.

با توجه به مضرات زياد لامپ هاي كم مصرف در آينده نزديك اين لامپ ها در دنيا حذف خواهند شد و لامپ هاي ال اي دي جايگزين اين لامپ ها مي شوند.

مهندس گوراني كارشناس بهداشت گفتگو با باشگاه خبرنگاران افزود: هر وسيله اي مزايا و معايبي دارد، با توجه به آسيب هاي اجتماعي، اقتصادي و زي پرتوها و تشعشعات وزارت بهداشت در ست محيطي لامپ هاي رشته اي ضرورت داشت كه دنيا اين نوع كالا را حذف كند، در واقع جيوه موجود در لامپ هاي رشته اي چند برابر لامپ هاي يك بار مصرف بود.


امروزه LED (دیود ساطع کننده نور) بعنوان آخرین ابزار روشنایی و جایگزین مناسبی برای منابع روشنایی متداول همچون لامپ های رشته ای و کم مصرف شناخته شده است.افزایش قیمت انرژی ( برق ) افزایش هزینه های تعمیر و نگهداری ، نگرانی نسبت به محیط زیست و خطر آلودگی آن با مواد سمی ،بالا رفتن دمای محیط کار و زندگی به سبب استفاده از لامپ های رشته ای همه و همه ما را بر آن داشتند تا نگرش مان را نسبت به منابع روشنایی تغییر داده و با دقت بیشتری مزایا و معایب این منابع را بررسی کنیم.
در حال حاضر معایب لامپ های رشته ای که همان تولید گرمای زیاد، راندمان پایین و مصرف بالا می باشد برای عموم آشکار شده است اما معایب لامپ های کم مصرف CFL هنوز نمایان نشده است. ما در این گفتار سعی کردیم مقایسه ای بین لامپ های رشته ای و کم مصرف انجام دهیم تا خواننده آگاهی بیشتری نسبت به منابع نور محیط خود پیدا کند.

درباره ما

 تکنو پرداز غرب در زمینه فناوری اطلاعات و برق و الکترونیک با تجربه و انجام پروِژه های متعدد در این زمینه ها و با همکاری کادر متخصص و دانشگاهی اقدام به خدمت رسانی نموده است.
و امید دارد با تکیه بر توان فنی نیروی کار آزموده در صنعت فناوری اطلاعات برق و الکترونیک خدمات شایانی را برای مشتریان خود ارائه نماید این شرکت با توجه به حضور فعال خود توانستهاقدام به فروش اینترنتی محصولات خود به صورت گسترده در وبسایت خود نماید.

صاحب امتیاز : مهندس حسین رحیمی رضایی

تلفن :02188365139     

تماس با مدیریت:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

ورود

ثبت نام

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.