مشاوره در تبلیغات
  • عضو ما باشید

با سلام

مجموعه تکنوپرداز غرب با تجربه ای بالای 5 سال در زمینه تجارت الکترونیک و اهداف بازاریابی اقدام به مشاوره و نشان دادن بازار هدف به شما عزیزان می باشد.

در همین راستا آماده هر گونه مشاوره به شما عزیزان در رابطه با تجارتی درست و هدفمند می باشد.

 گاهی وقتا فکر می کنیم که همه اون کاری رو که لازمه برای پیشرفت کارمون انجام دادیم و وقتی پیشرفت مورد انتظار حاصل نمیشه ، شروع می کنیم از بدی روزگار و وضعیت نامناسب اقتصادی ، نبود قوانین یا وجود قوانین دست و پا گیر و ... حرف میزنیم.این شیوه در واقع ترفندی است برای فرار از خود.مطمئن باشید شما در کارتون و در کالا یا خدماتی که ارائه می کنید ویژگیهایی دارین که می تونید با کمک اونها به تناسب وضعیت ، پیشرفت کنید و نتیجه رضایت بخش رو بگیرین.وگل لبخند رو بر لبان خودتون بنشونید... .

تمسک به روشها و تکنیکهای بازاریابی و تبلیغات مدرن جهت اثرگذاری بر فرآیند توسعه یا فروش سازمان می تواند راهکاری اطمینان بخش برای نیل به مقصودتان باشد.نکته مهم در این میان گزینش و اجرای صحیح این راهکارها می باشد.به کارگیری قواعد  بازاریابی به صورت دقیق و مناسب وضعیت شما  در شرایط حتی نابرابر می تواند شما را پیشتاز کند.

 

فرض کنید شما یه اسباب بازی مکانیکی قدیمی تولید می کنید، این اسباب بازی در مقایسه با انواع و اقسام اسباب بازیهای مدرن امروزی شاید اصلا دیده نشه ولی شما با یک ترفند ساده می تونید بازار خوبی برای این اسباب بازی قدیمی خلق کنید : من جای شما باشم از روش زیر برای فروش این اسباب بازی قدیمی بهره میبرم.
اول : خودم رو در حصار مشتریان معمول و مرسوم اسباب بازی (بچه ها و کودکان)قرار نمیدم ( خلاقیت - متمایز بودن )
دوم : بازار و جمعیت هدف جدیدی برای فروش در نظر میگیرم- مردان و زنانی که روزگاری بچه بودن و با این اسباب بازی شما بازی می کردن.(ایجاد طبقه)
سوم : با استفاده از عبارات و تصاویر مناسب شرایط سنی مشتریان جدید شروع به معرفی اسباب بازی قدیمی خود به مخاطب جدید می نمایم.( تصویر سازی )

آیا دوست ندارید خاطرات کودکی خود را زنده کنید ؟
آیا دوست ندارید برای کودکانتان از کودکیتان بگوئید ؟

دو عبارت فوق مخاطب شما را به صورت غیر مستقیم به حال و هوای کودکی میبره و اونو ترغیب میکنه که نسبت به خرید اسباب بازی شما اقدام کنه .در حالیکه شما کوچکترین اشاره مستقیمی به خرید اسباب بازی نکردید تا به مخاطبان بزرگسال شما بربخوره .در واقع شما استراتژی لبخند رضایت رو در پیش می گیرید به این معنی که مخاطب شما بدون انکه از خرید یه اسباب بازی قدیمی نفع مادی ببره ، با علاقه نسبت به خرید اون اقدام میکنه ، درحالیکه بر لبانش لبخندی از سر رضایت نشانده شده است.در مورد لبخند رضایت در این سایت بارها و بارها صحبت خواهیم کرد.به اعتقاد نگارنده در دهه اول هزاره سوم، لبخند رضایت اساس موفقیت در یک کسب وکار امروزی و پیشرفته است.با کمی تامل و تعقل بر روی عوامل ایجاد لبخند رضایت برای فروشنده و  مشتری شما هم توانسته اید به تربیت نیروی انسانی دلسوز و وفادار برای کسب  وکارتان اقدام نمایید و هم مشتریانی وفادارتر برای خود دست و پا کرده اید.

بر اساس استانداردهای جهانی حفظ مشتری و وفادار ساختن او ، یکی از مهمترین عوامل موفقیت یک مجموعه می باشد.

 


نمایش # 

درباره ما

 تکنو پرداز غرب در زمینه فناوری اطلاعات و برق و الکترونیک با تجربه و انجام پروِژه های متعدد در این زمینه ها و با همکاری کادر متخصص و دانشگاهی اقدام به خدمت رسانی نموده است.
و امید دارد با تکیه بر توان فنی نیروی کار آزموده در صنعت فناوری اطلاعات برق و الکترونیک خدمات شایانی را برای مشتریان خود ارائه نماید این شرکت با توجه به حضور فعال خود توانستهاقدام به فروش اینترنتی محصولات خود به صورت گسترده در وبسایت خود نماید.

صاحب امتیاز : مهندس حسین رحیمی رضایی

تلفن :02188365139     

تماس با مدیریت:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

ایمیل:این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

S5 Box

ورود

ثبت نام

*
*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.